21. yüzyılın bakış açısı ile teknoloji geliştirme yolculuğuna son sürat devam eden EON Lazer; yüksek AR-GE kabiliyeti, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimi ve yatırım gücüyle, Türkiye’den dünyaya teknoloji transfer ediyor.

Kaynakları etkin kullanarak, her alanda verimliliğe odaklanan EON; tüm dünyada sınırlı sayıda ülkenin üretebildiği lazer güç kaynağını (rezonatör) ve CNC kontrolörleri, Türkiye’de ilk kez hayata geçiren Ermaksan Grup Şirketleri’nin global markası olarak yolculuğuna devam ediyor.

EON’ın tamamen kendi öz kaynaklarıyla ürettiği ve 6 kıtada, 100’den fazla ülkeye ulaştırdığı ürünler; ileri teknolojili, çevreci ve verimlilik özellikleriyle küresel arenada fark yaratıyor.

EON, halihazırda çok sayıda doktoralı ve yüksek lisanslı personelinin yanı sıra profesörlerin de yer aldığı yetkin ve uzman insan gücünü bünyesinde barındırırken, nitelikli insan kaynağına yatırım yapmaya da devam ediyor.

EON ayrıca, gelişmiş teknolojik sistemlerin ve ağların yer aldığı Data Center ile fikir aşamasından tasarıma, prototipten ürüne kadar tüm prosesleri de başarılı bir şekilde hayata geçirebilmektedir.

Bu merkezde, dünya standartlarında inşa edilen hassas temiz odalar da yer alırken, firma kültürünün önemli bir yansıması olan yenilikçi ürünler, Endüstri 4.0 uygulamaları ve hem ulusal hem de uluslararası düzeydeki pek çok proje burada sürdürülüyor.

Aynı zamanda, dünyada söz sahibi üniversite, enstitü, kurum ve kuruluşlar ile yürüttüğü ortak proje çalışmalarını da kararlı bir şekilde sürdüren EON, ileriye dönük hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

and more then country export
Doctor Staff
Graduate staff
Competent manpower
© Copyright 2019 EON LASER